AllInfo
Main: Info Blog Temp Mail


news 2022-12-18 15-49-12

Чому слід заборонити вогнегасники?! (Вільні люди - мають зброю! А вогнегасники тре заборонити..)

1. Вогнегасник може потрапити до рук злочинця і використовуватися ним для завдання громадянам важких каліцтв.
2. Людина, яка купила вогнегасник, легковажно ставитиметься до пожежної безпеки, помилково вважаючи себе захищеною. Замість викликати пожежників, він візьметься гасити вогонь сам. І, безумовно, постраждає.
3. Навіщо вогнегасник, якщо можна викликати пожежників? Вони спеціально навчені гасіння пожеж, на відміну від звичайної людини.
4. Замість вогнегасника для гасіння вогню можна скористатися піском, водою, іншими підручними засобами.
5. Неправильне поводження з вогнегасником може призвести до нещасного випадку.
6. Вільний продаж вогнегасників може призвести до того, що вони потраплять до рук психопатів. Корумпований чиновник за хабар видасть дозвіл на володіння вогнегасником будь-кому.
7. Володіти вогнегасником ще недостатньо, щоб загасити справжню пожежу (наприклад, у лісі). У реальній обстановці це зможе далеко не кожен. Без підготовки - ви лох з вогнегасником, який просто згорить.
8. Вогнегасник не допоможе впоратися з маніяком-палієм, який завжди буде підготовлений і екіпірований краще, ніж звичайна людина. Якщо хтось захоче влаштувати у вашій оселі підпал – вогнегасник вам не допоможе.
9. Людина, яка має вогнегасник, може застосувати її з необережності і завдати шкоди собі чи оточуючим.
10. Продаж вогнегасників лобіюють їх виробники та торговці, які хочуть витягти з цього максимальний прибуток.
11. Якщо ви боїтеся пожежі – приймайте заспокійливе: пожежі трапляються не так часто, як вам здається. За теорією ймовірності ваші шанси згоріти – близькі до нульових.
12. Мрія про вогнегасник – це ідіотська романтика. А реальне життя далеке від ідеалів. Легко міркувати про це, сидячи за комп'ютером, а ось спробувати гасити вогонь по-справжньому зовсім інша справа!
13. Вільна людина вільна від свого внутрішнього страху, відповідно не думає про те, що їй для безпеки потрібний вогнегасник.
14. Замість вогнегасника від пожежі допомагає вивішений на видному місці план евакуації з будівлі та табличка "Пожежі заборонені!"
15. Збільшення кількості вогнегасників може спровокувати хвилю пожеж, оскільки всі почнуть підпалювати один одного, щоб знайти зайвий привід скористатися вогнегасником.

3.229.117.191 / 2024-05-18_06-34-54 UTC.